Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
Wąska aluminiowa obudowa Reflektor 150w Outdoor Garden Wodoodporny pilot zdalnego sterowania
| Rodzaj: | Zewnętrzne światło powodziowe |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W/200W/300W/500W |
| Funkcja: | Wysoki prześwit |
DC 12V 24V 220V 110V wodoodporny IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Przenośny Led Floodlight Zewnętrzne światło powodziowe
| Nazwa produktu: | IK03-E2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| THD: | <12% |
Projektor P65 o mocy 400W, ciepły biały naświetlacz solarny
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
Zewnętrzna lampa LED powodziowa 3CCT 3000K 4000K 6500K Regulowana temperatura barwowa IP65 wodoodporny szary materiał Wysokiej jakości lampa
| Nazwa produktu: | EK05-EC |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
Oświetlenie odblaskowe słoneczne o niższej cenie Projektor zewnętrzny Światło powodziowe Led Remote Control Światło wodoodporne 40W 60W 120W
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
Stadium Landscape 500w Outdoor Led Module Floodlight
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Trwała wodoodporna i elastyczna bezprzewodowa przenośna lampa robocza LED może być ładowana przez USB, z obrotowym uchwytem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD Wysokiej mocy IP65 Ręcznościowe oprawy Dymmable Top Selling Garden Outdoor Floodlight 6500k LED Flood Light szary kolor
| Nazwa produktu: | IK03-E 300W |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| THD: | <12% |
Ledowa lampa uliczna 80W 90W 150W 240W 250W 500W 800W 900W
| Nazwa produktu: | 100W światło uliczne |
|---|---|
| Przedmiot: | Światło uliczne LED |
| Typ: | Wodoodporna lampa uliczna LED IP65 o wysokiej lumenach |
Wyposażenie fabryczne KCD 35000 Lumen 150w 300w Światło reflektorów Wysokie światła wysokiej mocy Stadion IP66 200w Światło LED w pomieszczeniach
| Nazwa produktu: | IK02-2 |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |

