Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
SMD 3030 Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v do miejsca publicznego
| Napięcie: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Kąt fasoli: | 60*140 ° |
Ultra Slim Body Zasilane Energią Słoneczną Światła Flood High Lumen Led Chip 2700K IP65
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
| Żywotność: | 50000 godz |
SMD LED Solar Flood Light Z czujnikiem 30W 60W 100W 200W Lampa Flood
| Materiał korpusu lampy: | ABS/aluminium |
|---|---|
| Strumień świetlny lampy (lm): | 1000 |
| Temperatura pracy (℃): | -20-50 |
Ra70 2700k Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Zastosowanie: | KRAJOBRAZ |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| CCT: | 2700-6500K |
KCD Reflektor Wysokiej światłości chłodna biała wymienna bateria 50w 100w 200w 500w 1000w Przemysłowa zewnętrzna
| Nazwa produktu: | Słoneczne światła powodziowe |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny |
| Akumulator: | 3.7V/10AH |
Oświetlenie o wysokim prześwicie Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
Marine Dimmable Smart RGB LED Floodlight 10W 30W 50W 200W Projektor LED Flood Lamp
| Nazwa produktu: | Światło ciekłokrystaliczne |
|---|---|
| Przedmiot: | Zewnętrzne światło powodziowe LED Smd |
| Typ: | Wodoodporny reflektor LED IP65 |
Zewnętrzny reflektor bezpieczeństwa SMD aluminiowy Led IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
CE Ip65 Wodoodporna składana lampa robocza o mocy 144 w do celów awaryjnych
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Panel mono IP67 Projektor światło słoneczne czujnik światło napędowe światło napędowe 5000 Lumen 100w
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Władza: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| napięcie: | prąd stały 6 V |

