Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
CE RoHS Wielofunkcyjny LED Przenośny światło robocze KCD Tymczasowe oświetlenie awaryjne Światło krajobrazowe Pszczółka wodoszczelna IP65
| Nazwa produktu: | TG01 |
|---|---|
| Dioda napięcia roboczego: | prąd stały 6 V |
| Dioda LED o wydajności świetlnej: | 170 mb/W |
Składane światło robocze 100 W Akumulator 100 W IP65 Wodoodporny na zewnątrz
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Zintegrowany 200W Solar Street Light IP67 Wodoodporny czujnik ruchu Pilot zdalnego sterowania
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Kontroler 50000 Lumenów Oddzielne 200W Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
IP65 Wodoodporny All In One Solar Street Light 200W Oszczędność energii
| Nazwa produktu: | Oświetlenie zewnętrzne LED |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Srebrna ultra cienka aluminiowa obudowa 50w Led Reflektor Ip66 wodoodporny 10KV 200 wat na boisko do koszykówki w ogrodzie ulicznym
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
200W Ip65 Akumulator Led Solar Dusk To Dawn Floodlight wodoodporny super jasny do ogrodu
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |
Wysoka jasność IP65 100W SMD2835 Naświetlacz LED SmdIP65 Zewnętrzny wodoodporny SMD Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w Led
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Wodoodporność Akumulatorowy reflektor LED Odlew aluminiowy o wysokiej wydajności
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm/w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |
Wodoodporny, aluminiowy korpus reflektora zewnętrznego o dużej mocy 100 W
| Źródło światła: | chip epistar/bridgelux/bridgelux |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |

