Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
Zewnętrzna lampa uliczna LED dużego stopnia 30W 50W 100W 150W SMD 3030
| Źródło energii: | prąd zmienny |
|---|---|
| Moc: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Materiał obudowy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
Przenośne światło LED do pracy
| Product name: | TG-E |
|---|---|
| Working Voltage LED: | DC 6V |
| Led Luminous Efficiency LED: | 170 Lm /W |
OEM ODM 220V 150Watt Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED wodoodporne IP65 obrotowe chipy marki
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Obudowa ABS CE EMC 100 Watt All In One LED Street Light na parkingi
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości soczewka ABS + PC |
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED o wysokiej jasności Ip67 200w
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Zewnętrzna przenośna bezprzewodowa lampa robocza LED Super Bright 100 wat 200 lm / W
| Kolor skorupy: | Żółty |
|---|---|
| Normalny czas pracy: | 10-12 godz |
| właściwość ochrony: | IP65 |
EMC 30w 60w SMD3030 All In One Solar LED Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Wodoodporne reflektory zasilane energią słoneczną 200 W 110 lm / W 6000K 50000hrs Żywotność
| Moc: | 200w |
|---|---|
| Świetlny: | 100-110 lm/W |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 20000lm |
100-watowy zewnętrzny reflektor zasilany energią słoneczną Powłoka rozpraszająca ciepło 170 lm / w
| Typ skorupy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc: | 100 W |

