100W Led Lampa do pracy naładowana DC 6V Wejście Długi czas pracy Dobre osłonięcie
Światło do pracy naładowalne 100W
,Światło robocze podładowalne LED
Nowy światło LED do pracy DC 6V Wprowadzenie długie czas pracy duży zakres jasności wodoodporny IP65 Dobre osłonięcie ciepła

O naszym artykule
[Super jasność i oszczędność energii]KCD przenośne światło LED ma 200lm / W efektywność świetlną i 2700-6500K CCT jasność.Na panelu znajdują się żetony SMD LED, które mają wyższą jasność i bardziej energooszczędne w porównaniu z tradycyjnym światłem halogenowym LEDUaktualnione diody LED mogą zaoszczędzić do 80% kosztów energii elektrycznej.
[Wodaodporne i szeroko stosowane]To mechaniczne światło, ulepszony przełącznik i przewód zasilania są wodoodporne IP65.śnieg i inne pogorszenie pogodyMożna go wykorzystać do grilla, naprawy samochodów, ciężarówek, warsztatów, garaży, placówek inżynierskich, fabryk, remontu wnętrz i innych miejsc wymagających światła.
[Portable & Flexible Design]To przenośne światło robocze z 360° obracającą się konstrukcją. Jest wyposażone w regulowalny stojak kątowy, który obsługuje 180° obrót, możesz regulować kąt według swoich potrzeb.Profilaktyczny design rączki piankowej sprawia, że ten lekki robotnik jest łatwy do noszenia lub powieszenia.
Przenośne światełka są wykonane z odlewanego aluminium, które szybko rozpraszają ciepło.
Parametry produktu
| Model nr. | TG05 |
| Władza | 50 W |
| Materiały mieszkaniowe | Aluminium odlewane na maty |
| Wydajność światła | 200lm/W |
| Światło | 10000LM |
| Rozmiar ciała ((mm) | 326*235*60 |
| Kolor obudowy | Czarne |
| Akumulator | 3.7V/5Ah LiFePO4 bateria |
| Wydajność | Nie wodoodporność IP 65 |
| Całkowite światło | 10-12 godzin |
| Długość życia | 50000 godzin |
| CRI | > 80 |
| PF | > 0.90 |
| Gwarancja | 5 lat |
Częste pytania
Mogę prosić o próbkę?
O: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane do oceny jakości.
Co z czasem realizacji?
A: Zwykle 5-7 dni dla zamówienia próbkowego, 30-40 dni dla zamówienia masowego.
P3: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
A: Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, Fedex. Zazwyczaj przybycie trwa 3-7 dni.
P4: Czy można drukować logo na produkcie oświetlenia LED?
O: Tak. Proszę wysłać nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.
P5: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.