Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 60w ] mecz 169 produkty.
KCD Led Żarówka kukurydziana Modułowa słoneczna lampa uliczna 30W Zewnętrzne wodoodporne regulowane oświetlenie drogowe na placu
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
1000 lumenów Przenośne kwadratowe światła robocze LED 12v 10w 27w 45w Magnetyczne wielofunkcyjne
| Czas ładowania: | 4~5H |
|---|---|
| Czas pracy: | 12h |
| długość życia: | 50000 godzin |
Anti Corrosion Ip67 20000 Lumen Led Road Light Akumulator 100W
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
KCD nowy zewnętrzny wodoodporny 60w 80w 100w 120w zintegrowany w jednym światle ulicznym słonecznym
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Droga |
| Gwarancja: | 3 lata |
120w High Power LED Solar Street Light All In One 6500K Smd 2835 Streetlight LiFePO4 20Ah Bateria
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Materiał korpusu: | Wysokiej jakości ABS |
90w Monokrystaliczna słoneczna lampa uliczna LiFePO4 Bateria 3.2V 15Ah Wysoki współczynnik konwersji
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
60 W 100 W 200 W LED Solar Outdoor Flood Light Security Powered Commercial Landscape Warm White
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 6V |
Składane światło robocze LED 144 W 1500 lm z możliwością ładowania
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Energooszczędna zintegrowana słoneczna lampa uliczna 10W 20W 50W 60W 90W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Panel mono IP67 Projektor światło słoneczne czujnik światło napędowe światło napędowe 5000 Lumen 100w
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Władza: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| napięcie: | prąd stały 6 V |

