Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 60w ] mecz 169 produkty.
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k Lampa uliczna z panelem słonecznym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Krajobraz Od zmierzchu do świtu 17000lm Solarna latarnia uliczna 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Bateria LiFePO4 IP65 6500K 100w Solar Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
SMD3030 34000lm 200 watowe słoneczne światło uliczne z baterią litową
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
SMD3030 34000lm 200-watowe zewnętrzne słoneczne światło uliczne z baterią litową
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Aluminiowa oddzielna zasilana energią słoneczną zewnętrzna lampa uliczna Led Street Light DC 300W 400W IP66
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| CCT (temperatura barwowa): | 3000K-6500K |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
Oświetlenie uliczne solarne do obszarów mieszkalnych z klasą szczelności IP65 i zasilaniem elektrycznym
| Moc lampy: | 60W |
|---|---|
| Źródło zasilania: | Słoneczny |
| Pozycja nr: | Światło uliczne LED 50w |
5-letnia gwarancja 9000 lumenów 100W słoneczna lampa uliczna o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
100W IP65 Wodoodporne, słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy z baterią LiFePO4
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |

