Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 60w ] mecz 169 produkty.
Wysoki prześwit All In One Solar Light 100W Super Brightness
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
KCD kcd wysoki lumen china smartet oszczędza energię superjasność led słoneczne oświetlenie uliczne;
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Wodoodporna Anti Theft All In One Solar Street Light 30 W od zmierzchu do świtu 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
100W IP67 170lm / W 10kg Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne słoneczne oświetlenie uliczne zewnętrzne od zmierzchu do świtu
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 12V |
Zewnętrzna lampa uliczna LED Solar z baterią IP65 50w 1100w 50w 200w
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |
SMD 3030 100W 12V 10kg High Power Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Wysokie Lumeny Oddzielne SMD 100 Watt Solar Street Light wodoodporne IP65 Szeroki zakres ekspozycji
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wodoodporna słoneczna lampa uliczna IP65 o dużej mocy 60 W Zatwierdzona przez RoHS
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |
30000h Life 200W Polikrystaliczne słoneczne światło uliczne o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Bateria LiFePO4 SMD 200W 150W High Power Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |

