Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 60w ] mecz 169 produkty.
Wysokiej jakości wodoodporna IP65 60W 100W All In One Solar Street Light
| Podanie: | Droga |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Split Type High Power Solar Street Light Stop aluminium 1000 W zmierzchu do świtu
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy |
|---|---|
| Lampa LED: | 12V/12W wysokie lumenów |
| Bateria: | Bateria litowa 8AH LiFePO4 12,8 V |
Inteligentny aluminiowy korpus 50000h 30w All In One Solar Street Light
| Typ przedmiotu: | Oświetlenie uliczne |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| CRI (Ra>): | 90 |
Garden LED Solar Powered Flood Lights 30w 60w 100w Super Bright Security Long Life IP67
| Rodzaj: | Światła powodziowe zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Temperatura barwowa (CCT): | 3000 ~ 6500 tys |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
IP65 Zewnętrzny wysokiej mocy All In One Led Solar Street Light Aluminiowy trwały słup IK10 Ochrona z panelem słonecznym
| Watty: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Źródło światła: | Chipy SMD |
Cri80 Solar Street Light All In One 6000k 20w 60w 200w 300w
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Ciepłe białe reflektory zasilane energią słoneczną Komercyjne 50 W 100 W 200 W
| Nazwa produktu: | Ruch słoneczny powodzi światła |
|---|---|
| Typ światła: | Solar, oszczędność energii, oświetlenie ścienne, LED |
| Poziom ochrony: | IP65 |
25 wat 40 wat 60 wat 100 wat Zasilane energią słoneczną reflektory Zintegrowana zewnętrzna lampa powodziowa
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło przeciwpowodziowe ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
Aluminium ABS 150lm / w Ra85 Zasilane energią słoneczną reflektory przeciwpowodziowe
| Klasa IP: | IP 65 wodoodporna |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Bridgelux Chip 6500k 30w Solarne zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe z włącznikiem On Off IP65 wodoodporne zewnętrzne oświetlenie ogrodowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |

