Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 60w ] mecz 172 produkty.
Energooszczędna zintegrowana słoneczna lampa uliczna 10W 20W 50W 60W 90W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Panel mono IP67 Projektor światło słoneczne czujnik światło napędowe światło napędowe 5000 Lumen 100w
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Władza: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| napięcie: | prąd stały 6 V |
KCD Modern Road Light 50w 60w 80w 100w 150w Super Bright Aluminium Dekoracyjne Smart 220v Lampy uliczne LED
| Zastosowanie: | Światła uliczne LED |
|---|---|
| Stopień wodoodporności: | IP65 |
| Instalacja: | Montowany na słupie |
50 W - 300 W Wodaodporna Lampa przeciwpowodziowa LED Czujnik bezpieczeństwa Światło przeciwpowodziwe słoneczne Do ścian zewnętrznych
| Nazwa produktu: | zewnętrzne światło powodziowe z czujnikiem bezpieczeństwa słonecznego |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium+krzem monokrystaliczny |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny |
KCD Solar Garden Light IP65 wodoodporny wysokiej jasności wysokiej światłości All In One Outdoor 60w 100w 400w Solar LED
| napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
Zewnętrzne słoneczne latarnie uliczne Ip67 20000 lumenów Akumulator 100 W.
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
KCD 100W zdalnie sterowane światło uliczne słoneczne z 6500K High Lumens LED do oświetlenia dróg i autostrad
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Wskaźnik oddawania barw: | 80 |
| Temperatura barwowa: | 2700-6500K |
Stadium Garden Led Solar Lamp DC LED Solar Street Light Super Brightness CRI80 100W
| Kolor skóry: | Szary |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| Stopień wodoodporności IP: | IP65 |
100w 150w 200w Ip65 Zintegrowana lampa uliczna Led Solar
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | rvice: projektowanie oświetlenia i obwodów, układ auto CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
IP66 150W 100W 60W 30W Słoneczne światło powodziowe z pilotem
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |

