Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 6v all in one solar street light ] mecz 81 produkty.
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Ip65 Zewnętrzne zintegrowane słoneczne światło uliczne z energią słoneczną 200 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
100W 200W 300W LED słoneczne światło uliczne All In One zintegrowane 170lm/W Efektywność PC Lens
| Rodzaj produktu: | All In One Solar Street Light LED o dużej mocy |
|---|---|
| Watty: | 100w |
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
All In One Integrated Solar Street Light 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Outdoor z baterią
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Cri80 Solar Street Light All In One 6000k 20w 60w 200w 300w
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Aluminiowa obudowa Lanscape Outdoor Led Solar Street Light
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC 6V |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
Krajobraz Od zmierzchu do świtu 17000lm Solarna latarnia uliczna 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Oświetlenie uliczne IP65 Wodoszczelne zewnętrzne światło słoneczne 400w Zintegrowane All In One Led Solar Street Light Bateria wyświetlana
| Kąt wiązki: | 90° |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy: | -20℃~+50℃ |
KCD nowy zewnętrzny wodoodporny 60w 80w 100w 120w zintegrowany w jednym światle ulicznym słonecznym
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Droga |
| Gwarancja: | 3 lata |
120w High Power LED Solar Street Light All In One 6500K Smd 2835 Streetlight LiFePO4 20Ah Bateria
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Materiał korpusu: | Wysokiej jakości ABS |

