100W 200W 300W LED słoneczne światło uliczne All In One zintegrowane 170lm/W Efektywność PC Lens
170lm/W LED światło uliczne
,200W LED słoneczne światło uliczne
ABS All In One Zintegrowany 100W 200W 300W LED Solarne światło uliczne IP65 wodoodporne 170lm/W wydajność Obiektyw PC


Opis produktu
Światło może być całkowicie wyłączone lub zachować 30% jasności, gdy nie wykrywa się ruchu. Może zaoszczędzić ponad 20% energii przez dłuższy czas pracy.
[Wysoka jasność i szerszy obszar oświetleniowy]Słoneczne lampy uliczne LED na zewnątrz wyposażone w wysokiej jakości chipy LED SMD, bardzo jasne.Bateria LiFePO4 o dużej pojemności, która może być używana nieprzerwanie przez 1-2 dni w trybie radarowym.
Światło bezpieczeństwa od zmierzchu do świtu ładuje się w ciągu dnia i automatycznie świeci w nocy.
Panele słoneczne przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną.droga wiejska, patio, stodoła, sąd, ciemne miejsce.
Mamy 100 watów, 200 watów, 300 watów, 400 watów, jeden zestaw, a także 5 lat gwarancji na te światła słoneczne, wszystkie akcesoria są wliczone, jeśli coś pójdzie nie tak,/Proszę skontaktować się z nami /dla pełnego zwrotu /lub bezpłatnej wymiany..
[WATERPROOF& DURABLE]Pakowanie jest lekkie, wykonane z trwałego materiału ABS i wytrzyma wszelkiego rodzaju złe warunki pogodowe.Zalecana wysokość instalacji wynosi 13~16.4 stóp.
Parametry produktu
| Model | TR-S 200 |
| Chipy LED | SMD2835 |
| Akumulator | 3.2V 8Ah LiFePO4 |
| Kąt widzenia lampy | 75*130°PC |
| Przepływ światła | 170lm/W |
| Temperatura koloru | 2700-6500K |
| Panel słoneczny | Mono 5V8W |
| RA | 70 |
| Materiał | ABS |
| Ochrona przed wejściem | IP65 |
Częste pytania
Mogę prosić o próbkę?
O: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane do oceny jakości.
Co z czasem realizacji?
A: Zwykle 5-7 dni dla zamówienia próbkowego, 30-40 dni dla zamówienia masowego.
P3: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
A: Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, Fedex. Zazwyczaj przybycie trwa 3-7 dni.
P4: Czy można drukować logo na produkcie oświetlenia LED?
O: Tak. Proszę wysłać nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.
P5: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.