Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 6v all in one solar street light ] mecz 81 produkty.
KCD Led Żarówka kukurydziana Modułowa słoneczna lampa uliczna 30W Zewnętrzne wodoodporne regulowane oświetlenie drogowe na placu
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Highway Public Road High Power Solar Street Light Split All In Two 30w 90w 6000k
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Klasa IP: | IP65 |
All In One zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED IP65 Green Energy ABS Czujnik radarowy 200 W 300 W 400 W
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
Inteligentna lampa uliczna LED ze stopu aluminium 100W Solar Street Light Outdoor High Lumen z baterią
| Nazwa produktu: | IP65 50w 100w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
50w 100w 150w 200w 300w Wszystko w jednym zintegrowanym słonecznym świetle ulicznym Ip65 Ufo na zewnątrz z baterią
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Aluminiowy czujnik ruchu ulicznego światła słonecznego o dużej mocy DC 100 W 200 W 300 W IP66 Zewnętrzna lampa uliczna
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Wysokiej jakości oświetlenie uliczne słoneczne: opłacalne rozwiązanie oświetlenia zewnętrznego zasilane energią słoneczną.
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Rodzaj pozycji: | Słoneczne lampy uliczne |
| Czas pracy (godzinę): | 50000 |
Farma 6V Wejście 60W High Power Solar Street Light
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczna latarnia uliczna |
| Zasilacz: | Słoneczny |
IP65 Zewnętrzny wysokiej mocy All In One Led Solar Street Light Aluminiowy trwały słup IK10 Ochrona z panelem słonecznym
| Watty: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Źródło światła: | Chipy SMD |
Odporne na rdzę oświetlenie uliczne o dużej mocy 50 W 60 W 100 W 180 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |

