Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 6v all in one solar street light ] mecz 81 produkty.
Wodoodporna Anti Theft All In One Solar Street Light 30 W od zmierzchu do świtu 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
17000lm All In One Solar LED Street Light Wysoka jasność 120w 250w 300w
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Street Road Garden Square |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Wieś 2700K All In One Solar LED Street Light Wysokie ciśnienie
| Nazwa produktu: | stop aluminium wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym |
|---|---|
| Temperatura koloru: | Zimna biel, ciepła biel, czysta biel, 2700-6500 K |
| Tryb pracy: | Czujnik ruchu światła i PIR + pilot zdalnego sterowania |
6500K All In One Solar LED Street Light 50 W 100 W 150 W 200 W IP65 Outdoor
| Nazwa produktu: | IP65 50w 100w 150w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
| Kąt świecenia (°): | 90*130 |
Super Slim All In One Solar LED Street Light 100w 200w 300w Zewnętrzna wysoka jasność
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
Stop aluminium All In One Solar LED Street Light 20w 60w 300w 170lm / w
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -20 - 50 |
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
Zewnętrzna lampa uliczna LED All In One 300W 51000 lumenów CRI80
| Materiał: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| styl: | Nowoczesny |
| Stosowanie: | magazyn, garaż, fabryka, warsztat, siłownia itp. |
Aluminiowa obudowa All In One Solar Led Street Light SMD 2835 Koraliki na parking
| Źródło światła: | Diody SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo |
High Lumen All In One Solar LED Street Light IP65 100 wat do parkingu w ogrodzie
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna wodoodporna IP65 20w 40w 60w wszystko w jednym solarnym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy: | aluminium + PC |
| Moduły: | 3 moduły |
6500K All In One Solar LED Street Light 60W 6000 Lumenów z wbudowaną baterią litowo-jonową
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
|---|---|
| Cri (ra>): | 80 |
| Temperatura pracy (℃): | -20~+45 |

