Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 6v all in one solar street light ] mecz 81 produkty.
Ściana zewnętrzna All In One Solar LED Street Light Zmierzch do świtu Wodoodporna 40w 150w 200w 400w
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zewnętrzny wodoodporny IP65 20w 40w 60w w jednym słonecznym świetle ulicznym |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
TR-CS All In One Solar LED Street Light z panelem słonecznym 6V20W 20AH pojemnością baterii i 110 lm/w lumen
| Panel słoneczny: | Panel słoneczny 6V20W (mono krystaliczny krzem) |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20ah |
| Lumen: | 110 lm/W |
CRI80 All In One Solar LED Street Light Monokrystaliczny panel słoneczny 30 w 60 w 90 w 120 w
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Monokrystaliczny |
| Kolor: | Czarny |
Ekologiczna lampa uliczna LED All In One High Energy 200w 34000lm LiFePO4 Battery
| Efektywność: | 34000lm |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Szczegóły pakowania: | Kolorowe pudełko / neutralne opakowanie / karton |
TR-ES02 High Lumen Brightness All In One Solar LED Street Light with Type C charger and IP65 Water Resistance
| Panel słoneczny: | Panel słoneczny 6V20W (mono krystaliczny krzem) |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20ah |
| Lumen: | 110 lm/W |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED o mocy 60 W IP65 w jednym
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
100W Zintegrowany All In One Outdoor Solar Led Street Light IP65 Wodoodporny
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
wszystko w jednej, słonecznej lampie ulicznej LED
| Light source: | LED |
|---|---|
| Item type: | Solar Street Lights |
| Working lifetime(hour): | 50000 |
Integrowane światło uliczne słoneczne 100W Slim ABS Body Radar Sensor 30° Beam Angle
| Napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
zintegrowane oświetlenie uliczne LED SMD Aluminium 100W Solar Street
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |

