Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 6v all in one solar street light ] mecz 81 produkty.
SMD 2835 KCD Wenerated LED Street Lamp All In One IP65 Outdoor 50w 100w 150w 200w 300w 2000 Watt Solar Street Light
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
|---|---|
| Typ chipa LED: | SMD2835 |
| Gwarancja: | 3 lata |
KCD Solar Garden Light IP65 wodoodporny wysokiej jasności wysokiej światłości All In One Outdoor 60w 100w 400w Solar LED
| napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
Walk Way Road Parking Obszar Wysoka wydajność 6500K 60W Solar Led Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Stopień IP: | Wodoodporność IP65 |
Wodoodporna lampa uliczna LED Solar 100W Aluminiowa bateria LiFePO4 All In One 170lm / W
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał obudowy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Forma oprawy oświetleniowej: | Solarna latarnia uliczna |
Hurtownia manufaturer o wysokim prześwicie w jednym zewnętrznym świetle ulicznym zasilanym energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED All In One 70W zasilane energią słoneczną z baterią litową 6500K
| Numer modelu: | TR01 |
|---|---|
| Wsparcie ściemniacza: | NIE |
| Czas ładowania: | 7 godzin (silne światło słoneczne) |
Oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną 100 W Obudowa ABS SMD 2835 Układ LED 7000 lm Wszystko w jednym
| Moc: | 100 W |
|---|---|
| Źródło prądu: | energia słoneczna |
| Metoda kontroli: | Kontrola zwrotna |
KCD Energooszczędny sterownik zdalny 400w 500w IP65 wodoodporny zewnętrzny All In One światło słoneczne LED światło uliczne
| Kąt wiązki: | 90° |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy: | -20℃~+50℃ |
IK08 All In One Integrated Solar LED Street Light 170 lm / w 3 lata gwarancji
| Moc: | 300W/400W/500W |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | PRÓBOWAĆ |
| Klasa IP: | IP65 |
170lm / w 20w zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED z automatyczną kontrolą intensywności
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
|---|---|
| Podanie: | DROGA, na zewnątrz, inna sytuacja, ogród itp. |
| Świetlny: | 170 lm/W |

