Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
Zewnętrzne światło wodne o napędzie słonecznym 10W 20W 40W 200w 500w Z sterowaniem
| Zastosowanie: | Ulica, droga, autostrada |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 120 stopni |
| Czas rozładowania: | 6-8 godz |
KCD Wylotowy Aluminium IP65 wodoodporny 50w 100w 200w 300w Ogród zewnętrzny Solar LED Lampa powodziowa
| Zastosowanie: | Ulica, droga, autostrada |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 120 stopni |
| Czas rozładowania: | 6-8 godz |
60 W 100 W 200 W LED Solar Outdoor Flood Light Security Powered Commercial Landscape Warm White
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 6V |
Składane światło robocze LED 144 W 1500 lm z możliwością ładowania
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Garden LED Solar Powered Flood Lights 30w 60w 100w Super Bright Security Long Life IP67
| Rodzaj: | Światła powodziowe zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Temperatura barwowa (CCT): | 3000 ~ 6500 tys |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
6500K Słoneczne zewnętrzne światła przeciwpowodziowe Świt do świtu Bezpieczeństwo czujniki ruchu 500w 1000w
| Nazwa produktu: | zewnętrzne światło słoneczne |
|---|---|
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
| Temperatura koloru: | Zimna biel 6500K |
TK-Z Solar Flood Light - Wysokiej Wydajności Rozwiązanie oświetleniowe z 13-letnią żywotnością
| Materiał: | Obudowa ABS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Władza: | A/B/C/D/E |
CE RoHS Parking Parking Area Remote Control IP65 50w 1100w 50w 200w
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |

