Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
120lm / w Wodoodporna oprawa LED Street Light 50W 100W 150W Obudowa aluminiowa
| Typ przedmiotu: | Oświetlenie uliczne |
|---|---|
| Aplikacja: | DROGA, jezdnia, na zewnątrz, ogród |
| Słowo kluczowe: | soczewka optyczna zewnętrzna oświetlenie uliczne led 20 w / 30 w / 50 w / 100 w; |
KCD 30w 50w 100w 150w Wypuszczalny aluminiowy obudowa oświetlenie zewnętrzne AC inteligentne wodoodporne LED światło uliczne cena 50w
| Zastosowanie: | Światło uliczne |
|---|---|
| Stopień wodoodporności: | IP65 |
| Instalacja: | Montowany na słupie |
High Lumen 6000k Solar LED Street Light z wbudowanymi bateriami IP65 Aluminium od zmierzchu do świtu
| Stosowanie: | Ogród, ulica, droga, autostrada |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
| Materiał: | Aluminium |
IP65 Wodoodporne zewnętrzne inteligentne diody LED zasilane energią słoneczną Powodziowe światła 60W Oszczędność energii
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Aluminiowa oddzielna zasilana energią słoneczną zewnętrzna lampa uliczna Led Street Light DC 300W 400W IP66
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| CCT (temperatura barwowa): | 3000K-6500K |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
3 lata gwarancji 50W 17000lm Solarne lampy uliczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Smukłe 20W 30W 50W 60W 100W IP65 Zasilane energią słoneczną światła powodziowe
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
KCD Zewnętrzne reflektory zasilane energią słoneczną IP65 170lm / w
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
DC5V 100W Solarne zewnętrzne światła powodziowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
Wodoodporne 30W 172 * 201 * 41mm zasilane energią słoneczną światła powodziowe
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |

