Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
Aluminiowy wodoodporny panel słoneczny LED Street Light o wysokim prześwicie Panel Street Light 100W
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃):: | -20 ~ + 50 |
| Klasa IP:: | IP65 |
CRI80 All In One Solar LED Street Light Monokrystaliczny panel słoneczny 30 w 60 w 90 w 120 w
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Monokrystaliczny |
| Kolor: | Czarny |
Światła uliczne LED o mocy słonecznej 30 W 60 W 90 W 120 W
| Czas rozładowania: | 10-12 godz |
|---|---|
| Kurs IK: | Ik10 |
| Stopień wodoodporności: | Wodoodporność IP65 |
Stadium Garden Led Solar Lamp DC LED Solar Street Light Super Brightness CRI80 100W
| Kolor skóry: | Szary |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| Stopień wodoodporności IP: | IP65 |
Stop aluminium All In One Solar LED Street Light 20w 60w 300w 170lm / w
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -20 - 50 |
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
Aluminiowa obudowa All In One Solar Led Street Light SMD 2835 Koraliki na parking
| Źródło światła: | Diody SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo |
Chiny Producent Światło drogowe Zintegrowane 60watt 120watt 180watt 240watt 300w LED Lampa uliczna słoneczna
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Droga |
| Gwarancja: | 3 lata |
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
Super Slim All In One Solar LED Street Light 100w 200w 300w Zewnętrzna wysoka jasność
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
Przemysłowe aluminiowe oświetlenie uliczne LED Solar 100 W 200 W 500 W z słupem
| Temperatura barwowa (CCT): | Czysty biały, zimny biały, ciepły biały |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
| Materiał: | stop aluminium |

