Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
SMD5730 DC 6V All In One Solar LED Street Light High Lumen Smart Integrated
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
6500K All In One Solar LED Street Light 60W 6000 Lumenów z wbudowaną baterią litowo-jonową
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
|---|---|
| Cri (ra>): | 80 |
| Temperatura pracy (℃): | -20~+45 |
Chłodna biel 60W 100W 150W 200W Ledowe lampy solarne
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
30W 60W 100W All In One Solar Led Street Light Oszczędność energii na zewnątrz IP65
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Zewnętrzne regulowane oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną Oszczędność energii 60 W 170 lm / w
| Moc: | 60 W/100 W/150 W/200 W |
|---|---|
| Układ LED: | 2835SMD |
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
16000 lumenów Smart LED Solar Power Street Light SMD 90 Watt 200 Watt 500 Watt
| Źródło światła: | Bridgelux LED lub Dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości odlewany stop aluminium |
| Stopień degradacji światła: | 25000h ≤ 20% |
Wodoodporny IP66 Zintegrowany 20W czujnik słoneczny o dużej mocy do jasnej fabryki dróg ogrodowych
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED All In One 70W zasilane energią słoneczną z baterią litową 6500K
| Numer modelu: | TR01 |
|---|---|
| Wsparcie ściemniacza: | NIE |
| Czas ładowania: | 7 godzin (silne światło słoneczne) |
All In Two LED Solar Power Street Lights z baterią 300w 500w 1000w Inteligentny system zewnętrzny
| Nazwa produktu: | wodoodporna smd 20w 40w 60w słoneczna lampa uliczna led |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Energia słoneczna Monokrystaliczny panel słoneczny |
| Ilość LED: | 30 szt. 5050 |
Zewnętrzne słoneczne latarnie uliczne Ip67 20000 lumenów Akumulator 100 W.
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

