Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
Nowoczesna zewnętrzna lampa uliczna Solar Garden 60 W Inteligentna lampa uliczna Led z pilotem
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |
SMD3030 34000lm 200-watowe zewnętrzne słoneczne światło uliczne z baterią litową
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Aluminiowa zewnętrzna lampa uliczna słoneczna 100 W zintegrowana lampa uliczna typu „wszystko w jednym”
| Nazwa: | Solarna lampa powodziowa |
|---|---|
| Moc: | 30 w/50 w/60 w/80 w/100 w/150 w/180 w/200 w |
| Kolor: | Ciemno szary |
KCD Led Żarówka kukurydziana Modułowa słoneczna lampa uliczna 30W Zewnętrzne wodoodporne regulowane oświetlenie drogowe na placu
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Aluminium IP65 15W 30W 60W 100W 150W Zewnętrzne słoneczne światła przeciwpowodziowe
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Aluminium IP65 Zewnętrzne wodoodporne światło słoneczne 60w Led Flood Light
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |
RoHS Zewnętrzne słoneczne światło uliczne SMD 100W 12v Dc
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
CE Rust Proof 170 lm / W 30w Led Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
OEM ODM Wodoodporne aluminiowe 60 watowe słoneczne światło uliczne
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Farma 6V Wejście 60W High Power Solar Street Light
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczna latarnia uliczna |
| Zasilacz: | Słoneczny |

