Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
SMD3030 34000lm 200 watowe słoneczne światło uliczne z baterią litową
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Split Type High Power Solar Street Light Stop aluminium 1000 W zmierzchu do świtu
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy |
|---|---|
| Lampa LED: | 12V/12W wysokie lumenów |
| Bateria: | Bateria litowa 8AH LiFePO4 12,8 V |
Czujnik ruchu All In One Solar Street Light Integrated 2700-6500K SMD Beads 170lm / W
| Nazwa produktu: | Zintegrowana lampa uliczna LED typu „wszystko w jednym”. |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/6500K |
| Stawka IP: | Wodoodporność IP65 na zewnątrz |
KCD kcd wysoki lumen china smartet oszczędza energię superjasność led słoneczne oświetlenie uliczne;
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
100W IP65 Wodoodporne, słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy z baterią LiFePO4
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
100w 150w Aluminiowe zewnętrzne oświetlenie uliczne LED Modułowe SMD Nowoczesne inteligentne z biegunem
| Nazwa produktu: | Dostawca z Chin 60W Aluminium Die Casting Led Street Light |
|---|---|
| Źródło światła LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| Materiał: | Obudowa aluminiowa |
100w All In One Solar Street Light Zewnętrzne aluminium Wodoodporny Ip65 z panelem słonecznym
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃):: | -20 ~ + 50 |
| Klasa IP:: | IP65 |
6000k 100w 200w 300w 500w All In One Solar Street Light High Lumen IP66 Wodoodporny
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
| Aplikacje: | oświetlenie ogrodowe, uliczne, podwórkowe, drogowe itp |
Słoneczne oświetlenie uliczne 15000 lm o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Krajobraz Od zmierzchu do świtu 17000lm Solarna latarnia uliczna 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |

