Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 159 produkty.
90w Monokrystaliczna słoneczna lampa uliczna LiFePO4 Bateria 3.2V 15Ah Wysoki współczynnik konwersji
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
300W Wysokiej Mocy Lampa Uliczna LED Zasilana Energią Słoneczną z Baterią Litowo-Żelazowo-Fosforanową (LiFePO4) i Wodoodpornością IP66 do Użytku Zewnętrznego
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Wskaźnik oddawania barw: | 80 |
| Temperatura barwowa: | 2700-6500K |
120w High Power LED Solar Street Light All In One 6500K Smd 2835 Streetlight LiFePO4 20Ah Bateria
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Materiał korpusu: | Wysokiej jakości ABS |
OEM ODM 220V 150Watt Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED wodoodporne IP65 obrotowe chipy marki
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Walk Way Road Parking Obszar Wysoka wydajność 6500K 60W Solar Led Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Stopień IP: | Wodoodporność IP65 |
Certyfikat CE IP66 12V 60W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED Solarne oświetlenie uliczne na zewnątrz 10000 lumenów 6000
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | Wodoodporność IP66 |
Bez okablowania 6500K 30W All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
451,5 * 174,5 * 70 mm 170 lm / W 30 W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED oświetlenie uliczne zasilane energią słoneczną klasy komercyjnej
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wysoka jasność 100Watt 170lm / w All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
50000h Life 12V 60W Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Podanie: | Droga |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

