IP66 Zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED 100 W.
IP66 Solarne światła uliczne LED 100 W
,IP66 Solarne światła uliczne 100 W
,IP66 100 W.
Energooszczędna latarnia uliczna Bateria litowa Wodoodporna IP66 Super jasna słoneczna latarnia uliczna Zewnętrzna lampa słoneczna
Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd.
Twój najlepszy wybór z Chin!
W przypadku oświetlenia ulicznego Led może produkować i dostarczać różne modele w zależności od środowiska aplikacji.W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.Dziękuję Ci.


| Rodzaj oświetlenia | słoneczne światła uliczne |
| Inna nazwa | oświetlenie krajobrazu słonecznego, oświetlenie ogrodowe zasilane energią słoneczną, oświetlenie powodziowe zasilane energią słoneczną; |
| Moc | 100W |
| Panel słoneczny | 40 W lub dostosowane |
| Rozmiar panelu słonecznego | Jak na zdjęciu! |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Czas pracy | 8-12 godzin |
| Źródło światła | LED SMD |
| Współczynnik mocy | > 0,95 lub dostosowane |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa | Natryskiwanie proszkowe odporne na korozję |
| Temperatura barwowa (CCT) | 2800K-6500K, miękka biel, ciepła biel, neutralna biel, zimna biel, światło dzienne |
| Wodoodporny | IP67 |
| Model pracy | Czujnik + pilot zdalnego sterowania |
| GWARANCJA | 2/3/5 lat lub dostosowane |
| Rodzaj oświetlenia | słoneczne światła uliczne |
| Inna nazwa | oświetlenie krajobrazu słonecznego, oświetlenie ogrodowe zasilane energią słoneczną, oświetlenie powodziowe zasilane energią słoneczną; |
| Moc | 60W |
| Panel słoneczny | 30 W lub dostosowane |
| Rozmiar panelu słonecznego | Jak na zdjęciu! |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Czas pracy | 8-12 godzin |
| Źródło światła | LED SMD |
| Współczynnik mocy | > 0,95 lub dostosowane |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa | Natryskiwanie proszkowe odporne na korozję |
| Temperatura barwowa (CCT) | 2800K-6500K, miękka biel, ciepła biel, neutralna biel, zimna biel, światło dzienne |
| Wodoodporny | IP67 |
| Model pracy | Czujnik + pilot zdalnego sterowania |
| GWARANCJA | 2/3/5 lat lub dostosowane |
| Rodzaj oświetlenia | słoneczne światła uliczne |
| Inna nazwa | oświetlenie krajobrazu słonecznego, oświetlenie ogrodowe zasilane energią słoneczną, oświetlenie powodziowe zasilane energią słoneczną; |
| Moc | 30W |
| Panel słoneczny | 20 W lub dostosowane |
| Rozmiar panelu słonecznego | Jak na zdjęciu! |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Czas pracy | 8-12 godzin |
| Źródło światła | LED SMD |
| Współczynnik mocy | > 0,95 lub dostosowane |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa | Natryskiwanie proszkowe odporne na korozję |
| Temperatura barwowa (CCT) | 2800K-6500K, miękka biel, ciepła biel, neutralna biel, zimna biel, światło dzienne |
| Wodoodporny | IP67 |
| Model pracy | Czujnik + pilot zdalnego sterowania |
| GWARANCJA | 2/3/5 lat lub dostosowane |
Uwaga: rozmiar i waga mogą ulec zmianie, prosimy o potwierdzenie z nami jeden po drugim.Dziękuję Ci.
funkcje
1. Wodoodporny, żaroodporny i trwały.
2. Zapala się automatycznie w ciemności i wyłącza się w dzień lub w jasnym oświetleniu.
3. Użyj pilota, aby wyregulować jasność PILOTEM
4. Wysoka wydajność, długa żywotność.
5. Łatwa i szybka instalacja.
6. Obszar zastosowania produktu: ogród / dziedziniec / droga / park / ulica / ścieżka itp.
7. Tryb oświetlenia: stałe światło + pilot zdalnego sterowania;
8. Czas świecenia: 8 godzin, 14 godzin, 30 godzin
9. Czas ładowania: ≥8H
Specyfikacja
Polisilikonowy panel słoneczny - szybkie ładowanie
200W + odpowiednik żarowy 9V 22W
Bateria: bateria źródła zasilania LFP o dużej mocy
200 W 6,4 V 18000 MAH
Materiał: aluminium
Źródło światła: 200 W 224 szt CHIP LED SMD 5730
Tryb oświetlenia: stałe światło + pilot zdalnego sterowania
Funkcja pomiaru czasu: 2-4-6 godzin opcjonalnie!
Czas świecenia: 100% ≤ 8 H, 50% ≤ 15 H
1. Funkcja pamięci
2. Funkcja pomiaru czasu
3. Regulowana jasność
4. Włącz lampę za pomocą pilota nawet w ciągu dnia
Paczka zawiera
1 x panel słoneczny
1 x lampa słoneczna
1 x instrukcja obsługi
1 x pilot zdalnego sterowania
6 x śruby
Dlaczego właśnie my?
10 lat skupić się na oświetleniu zewnętrznym (2010-2019)
Produkt: Światło powodziowe, lampa drogowa, hala wysokiego składowania, słoneczne światło uliczne, słoneczne światło powodziowe
Warsztat pracy: warsztat odlewniczy, warsztat natryskowy, warsztat kierowcy, warsztat montażowy
Obszar fabryki: ponad 20 000 metrów kwadratowych
Pojemność: 30K/dzień dla światła powodziowego
R & D: inżynier mechanik * 2;inżynier elektryk*2;
Jakość:Platforma do testowania optoelektroniki;fotometr dystrybucyjny; sfera integrująca;system testowania koloru i elektrycznego oświetlenia;maszyna do wstrząsania termicznego;tester starzenia UV;sprzęt do testowania stałej temperatury i wilgotności,
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.