Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
IP65 Zewnętrzny krajobraz Solar Street Light 100W 170lm/w
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90*130 |
| Ledowe źródło światła: | Bridgelux |
Auto Intensity Controlled High Power Solar Street Light 60w 100w 200w na podwórko
| Typ przedmiotu: | Podzielone słoneczne światło uliczne |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zewnętrzne oświetlenie uliczne słoneczne LED |
| Moc: | 200W |
Oświetlenie uliczne solarne do obszarów mieszkalnych z klasą szczelności IP65 i zasilaniem elektrycznym
| Moc lampy: | 60W |
|---|---|
| Źródło zasilania: | Słoneczny |
| Pozycja nr: | Światło uliczne LED 50w |
Solarne oświetlenie uliczne LED 30W 50W 100W 150W
| Aplikacja: | DROGA, autostrada, na zewnątrz, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Highway Public Road High Power Solar Street Light Split All In Two 30w 90w 6000k
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Klasa IP: | IP65 |
Super Brightness Solar Street Light 100W Zewnętrzna ładowalna lampa uliczna LED
| Nazwa produktu: | 100w oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Przedmiot: | Światła uliczne LED |
| Rodzaj: | Wodoszczelne oświetlenie uliczne IP65 o wysokim lumenach |
Zintegrowany All In One Solar Street Light Wysoki prześwit wodoodporny z panelem słonecznym
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
SMD 3030 Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v do miejsca publicznego
| Napięcie: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Kąt fasoli: | 60*140 ° |
KCD nowy zewnętrzny wodoodporny 60w 80w 100w 120w zintegrowany w jednym światle ulicznym słonecznym
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Droga |
| Gwarancja: | 3 lata |
IP65 Zewnętrzny wysokiej mocy All In One Led Solar Street Light Aluminiowy trwały słup IK10 Ochrona z panelem słonecznym
| Watty: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Źródło światła: | Chipy SMD |

