Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w outdoor solar street light ] mecz 158 produkty.
IP65 130lm / w 100W Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
IP65 Zewnętrzne światło słoneczne LED Flood Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
EMC 30w 60w SMD3030 All In One Solar LED Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Przeciwwybuchowa bateria litowa 34000 lm Oświetlenie uliczne z panelem słonecznym
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Brigdelux 5050 100W 170lm/W All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
KCD Solar Garden Light IP65 wodoodporny wysokiej jasności wysokiej światłości All In One Outdoor 60w 100w 400w Solar LED
| napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
Prostokątne oświetlenie uliczne LED All In One z wbudowaną baterią Automatyczne wysokie lumenów IP65
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Przedmiot: | Światła uliczne LED |
High Lumen All In One Solar LED Street Light IP65 100 wat do parkingu w ogrodzie
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna wodoodporna IP65 20w 40w 60w wszystko w jednym solarnym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy: | aluminium + PC |
| Moduły: | 3 moduły |
Solarne oświetlenie uliczne LED 30W 60W 100W Ściemniane światła bezpieczeństwa z czujnikiem światła
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Energooszczędne inteligentne oświetlenie zewnętrzne 150W Zintegrowane oświetlenie LED bezpieczeństwa słonecznego
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |

