Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Ultra Slim Body Zasilane Energią Słoneczną Światła Flood High Lumen Led Chip 2700K IP65
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
| Żywotność: | 50000 godz |
KCD 30w 50w 100w 200w 300w 600w Najjaśniejszy obiektyw Slim Dusk To Dawn Outdoor IP65 Garden Solar Powered RGB LED Flood Light
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor łusek: | czarny |
RGB Solar Powered Flood Lights Led 30w 60w 200w Sport Ground
| ILOŚĆ LED: | 36led |
|---|---|
| Czas pracy: | 10-12 godzin (tryb zmiany koloru) 8-10 godzin (stały jeden kolor mde) |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna dekoracja słoneczna |
Ściana Piłka nożna ciepła biała 200w LED Flood Light 5054 SMD AC 600w 800w
| Władza: | 200w 300w 400w 500w 600w 700w 800w 900w 1000w |
|---|---|
| Wprowadzenie ((Częstotliwość): | AC 85-265V ((50/60Hz) |
| Skuteczność: | 90 lm/W |
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
EMC 30w 60w SMD3030 All In One Solar LED Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Bez okablowania 6500K 30W All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Yard Garden Outdoor Reflektory LED Chłodzenie 20W High Power 2000LM
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obiektywu: | Szkło |
| Materiał korpusu: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
Światło bezpieczeństwa IP65 wodoodporne Hot Sale Led Flood Light Aluminiowy obudowa z czujnikiem ruchu dla ściany Garden Street
| Nazwa produktu: | Reflektory LED |
|---|---|
| Życie: | 35000 godz |
| Cechy: | Odporny na korozję, odporny na ciśnienie |
Moduł ciepły biały wodoszczelny 12 woltów Przenośny reflektor zewnętrzny 200w Projektory LED Flood Light
| Nazwa produktu: | IK05 |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |

