Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Bridgelux Chip 6500k 30w Solarne zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe z włącznikiem On Off IP65 wodoodporne zewnętrzne oświetlenie ogrodowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
100-watowy zewnętrzny reflektor zasilany energią słoneczną Powłoka rozpraszająca ciepło 170 lm / w
| Typ skorupy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc: | 100 W |
60W zimne białe światła 211,5 * 251,5 * 41 mm zasilane energią słoneczną
| Moc: | 20 w 30 w 60 w 100 w 200 w |
|---|---|
| Żywotność pracy (godzina): | 50000 |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170lm/w |
6500K 10000lm Świetliste zewnętrzne światła LED dla przemysłu
| Temperatura koloru (cct): | 2700K-6500K |
|---|---|
| Zalecane użycie: | Magazyny, przemysł, handel detaliczny |
| Kwalifikacja IP: | IP65 |
Monokrystaliczny pilot zdalnego sterowania zasilany energią słoneczną do magazynu ogrodowego
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Typ chipa LED: | SMD2835 |
75000 lumenów 150 W 274,5 * 314,5 * 45,5 mm Solarne zewnętrzne światła powodziowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
Sportowe architektoniczne 50 watowe zewnętrzne reflektory LED odporne na wodę
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |
Krajobraz Ip65 Zewnętrzne światła przeciwpowodziowe zasilane energią słoneczną
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 120 ° |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
60 W 100 W 200 W LED Solar Outdoor Flood Light Security Powered Commercial Landscape Warm White
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 6V |
Aluminiowe obudowy światła słoneczne Światła świetlne Światło 160Lm/W 6V
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
| Pozycja: | Zewnętrzne światło powodziowe LED Smd |

