Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
170lm / w Zasilane energią słoneczną lampy przeciwpowodziowe z czujnikiem ruchu Garden Dusk to Dawn Security
| Źródło światła LED: | SMD5730 |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | słoneczne światła przeciwpowodziowe |
| Moc: | 60W |
High Power Slim 7500lm 50W Solar Led Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Walk Way Road Parking Obszar Wysoka wydajność 6500K 60W Solar Led Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Stopień IP: | Wodoodporność IP65 |
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED o wysokiej jasności Ip67 200w
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Aluminiowa obudowa Zewnętrzne światło LED Flood Wodoodporny pilot 200W
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
| Kąt świecenia (°): | 120 |
Wysokowydajne zewnętrzne oświetlenie uliczne Ip65 150 Watt Solar Led
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Zewnętrzna lampa uliczna LED All In One 300W 51000 lumenów CRI80
| Materiał: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| styl: | Nowoczesny |
| Stosowanie: | magazyn, garaż, fabryka, warsztat, siłownia itp. |
100w 150w 200w LED Zasilane energią słoneczną światła powodziowe Magazyn Zdalnie sterowany montowany na ziemi
| Żeton: | SMD2835 |
|---|---|
| Wejście: | DC6V |
| Świetlny: | 160lm/w |
170 lm / W Mono Solar Outdoor Flood Lights 50w 100w 200w 300w DC 6V
| Materiał obudowy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Kolor skóry: | Czarny |
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
Zewnętrzny wodoodporny panel słoneczny Ip67 Led 4500lm 150w Flood Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |

