Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
ROHS High Lumenes Ip66 80lm / W Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Slim Die Cast Aluminium Flood Light 30W Outdoor High Lumen Landscape Led Flood Light
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm/w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
Driverless Smd 50w 12000lumen 100000lumen White Led Flood Lights do szkolnego ogrodu szpitalnego super jasne
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
CRI80 6500K 50 W Solar Outdoor Flood Lights Szary ABS LiFePO4 Wysoka wydajność
| Moc: | 50 W |
|---|---|
| Lekka forma: | Słoneczne reflektory zewnętrzne |
| Metoda kontroli: | Sterowanie oświetleniem i pilot zdalnego sterowania |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED Solar High Lumen 200W Graden Outdoor Street Light
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Ciepłe białe reflektory zasilane energią słoneczną Komercyjne 50 W 100 W 200 W
| Nazwa produktu: | Ruch słoneczny powodzi światła |
|---|---|
| Typ światła: | Solar, oszczędność energii, oświetlenie ścienne, LED |
| Poziom ochrony: | IP65 |
300 W Zewnętrzne lampy przeciwpowodziowe zasilane energią słoneczną Ip65 z zegarem 2835 Smd Chips
| Nazwa produktu: | doprowadziły światło słoneczne powodzi |
|---|---|
| przedmiot: | Reflektor słoneczny |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny |
Garden Led Solar Powered Flood Light IP66 Bateria zdalnego sterowania 100W 200W 300W
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
3000k Zewnętrzne światła powodziowe zasilane energią słoneczną Źródło LED 100 W 200 W Dask To Dawn Long Time
| Moc: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Kolor skóry: | Ciemno szary |
2700K 6500K Zasilane energią słoneczną reflektory powodziowe 100w Duża pojemność 3,2V Bateria SMD 3030 Koraliki LED
| Moc: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Bateria: | 3,2 V 6/12/18 Ah |
| Panel słoneczny: | 6V 6/15/20W |

