Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 100w ] mecz 355 produkty.
Wodoodporna lampa uliczna LED Solar 100W Aluminiowa bateria LiFePO4 All In One 170lm / W
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał obudowy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Forma oprawy oświetleniowej: | Solarna latarnia uliczna |
Super Slim All In One Solar LED Street Light 100w 200w 300w Zewnętrzna wysoka jasność
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
High Lumen All In One Solar LED Street Light IP65 100 wat do parkingu w ogrodzie
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna wodoodporna IP65 20w 40w 60w wszystko w jednym solarnym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy: | aluminium + PC |
| Moduły: | 3 moduły |
IP66 Zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED 100 W.
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
100W Zintegrowany All In One Outdoor Solar Led Street Light IP65 Wodoodporny
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Wysoka jasność All In One Solar LED Street Light Inteligentny system oświetlenia 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 6000 K ~ 6500 K (można dostosować) |
| Akumulator LiFePO4: | 72AH 12,8V |
30W 60W 100W All In One Solar Led Street Light Oszczędność energii na zewnątrz IP65
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
17000lm All In One Solar LED Street Light Wysoka jasność 120w 250w 300w
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Street Road Garden Square |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Zintegrowana, smukła, superjasna, słoneczna lampa uliczna LED ze zdalnym sterowaniem
| Żywotność (godziny):: | 50000 |
|---|---|
| Czas pracy (godziny):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Przemysłowe aluminiowe lampy uliczne LED Solar 60w 100w 500w z biegunem
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Materiał: | aluminium |

