Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 100w ] mecz 355 produkty.
100 W 200 W 300 W Zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED SMD2835 LiFePO4 Bateria
| Nazwa produktu: | Światła uliczne LED zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Moc: | 100W/200W/300W |
| Źródło światła: | PROWADZONY |
100W Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED o wysokiej jasności 17000lm
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
Super Brightness Solar Street Light 100W Zewnętrzna ładowalna lampa uliczna LED
| Nazwa produktu: | 100w oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Przedmiot: | Światła uliczne LED |
| Rodzaj: | Wodoszczelne oświetlenie uliczne IP65 o wysokim lumenach |
3 lata gwarancji 50W 17000lm Solarne lampy uliczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Kcd Super Brightness Ip67 Solar Street Light 100w 150w 200w 300w 500w z biegunem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
170lm / w 20w zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED z automatyczną kontrolą intensywności
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
|---|---|
| Podanie: | DROGA, na zewnątrz, inna sytuacja, ogród itp. |
| Świetlny: | 170 lm/W |
KCD 200w 250w Panel słoneczny Street Light 34000lm OEM zintegrowany
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Zintegrowane oświetlenie uliczne typu „wszystko w jednym” o mocy 200 W zasilane na zewnątrz oświetlenie uliczne LED
| Napięcie wejściowe (V):: | DC12V |
|---|---|
| CRI (Ra>):: | 80 |
| Temperatura pracy (℃):: | -20~+50 |
Super Brightness Slim Outdoor Street Light 100W IP65 Wodoodporna
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Oświetlenie uliczne LED o mocy 300 W z baterią litową
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

