Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 100w ] mecz 355 produkty.
IP65 Wodoodporny pilot Led Street Light Outdoor z baterią litową
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
120lm / w Wodoodporna oprawa LED Street Light 50W 100W 150W Obudowa aluminiowa
| Typ przedmiotu: | Oświetlenie uliczne |
|---|---|
| Aplikacja: | DROGA, jezdnia, na zewnątrz, ogród |
| Słowo kluczowe: | soczewka optyczna zewnętrzna oświetlenie uliczne led 20 w / 30 w / 50 w / 100 w; |
Boisko do koszykówki 12Volt SMD 100W Wodoodporne oświetlenie uliczne LED Światło słoneczne o bardzo dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
IP65 130lm / w 100W Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Przenośne lampy uliczne LED o dużej mocy i mocy 100 W zasilane energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
FCC IP65 Zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED Biały kolor Materiał ze stopu aluminium
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Napięcie: | DC12V |
| Gwarancja: | 3 lata |
KCD o wysokiej jasności wodoodporny ip65 zewnętrzny inteligentny kontroler drogowy 100w słoneczne oświetlenie uliczne
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy Wodoodporne zewnętrzne ROHS 150 W 16500 lm 590 * 270 * 110 mm Solar Garden Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 220 V. |
451,5 * 174,5 * 70 mm 170 lm / W 30 W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED oświetlenie uliczne zasilane energią słoneczną klasy komercyjnej
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
OEM ODM Ocynkowane Ip65 30W Solarne światło uliczne Cobrahead
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |

