Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 100w ] mecz 355 produkty.
Wysoka jasność 100Watt 170lm / w All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wysoki prześwit All In One Solar Light 100W Super Brightness
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Oszczędność energii 200W Ip65 Led Street Lights Zasilane energią słoneczną lampy uliczne na zewnątrz 10000 lumenów z słupem
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
All In One Solar Street Light High Lumen 50W Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃):: | -20~+50 |
| Klasa IP:: | IP65 |
All In Two LED Solar Power Street Lights z baterią 300w 500w 1000w Inteligentny system zewnętrzny
| Nazwa produktu: | wodoodporna smd 20w 40w 60w słoneczna lampa uliczna led |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Energia słoneczna Monokrystaliczny panel słoneczny |
| Ilość LED: | 30 szt. 5050 |
Krajobraz Od zmierzchu do świtu 17000lm Solarna latarnia uliczna 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
High Way 60 wat 435,1 * 163,5 * 70 mm All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
100lm / W Wodoodporny LED Street Light słup od zmierzchu do świtu Ip65 o dużej mocy 150 watów 20000 lumenów
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Zintegrowana bateria słoneczna Led Street Light Ip65 Stop aluminium 50w 100w 150w 200w
| Żywotność (godziny):: | 50000 |
|---|---|
| Czas pracy (godziny):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
IP67 Super Brightness Solar Street Light 100W Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED z możliwością ładowania
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |

