Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 100w ] mecz 355 produkty.
Światła uliczne LED o napędzie słonecznym podłączone do ściany/kuł, światło wyjściowe IP65 DC12V z kątem wiązki 120°
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Working Temperature: | -20℃~+50℃ |
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED o mocy 60 W IP65 w jednym
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Aluminiowy zintegrowany czujnik ruchu All In One Solar LED Street Light Wbudowana bateria 300 Watt
| DOPROWADZIŁO: | 60W chipy Bridgelux3030 (czas życia 100000 godzin) |
|---|---|
| Czujnik ruchu: | TAk |
| Pilot: | TAk |
Aluminiowa obudowa IP65 Wodoodporne 100-watowe światło słoneczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Certyfikat CE IP66 12V 60W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED Solarne oświetlenie uliczne na zewnątrz 10000 lumenów 6000
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | Wodoodporność IP66 |
Outdoor Slim Aluminium Solar Street Light 100 W Super Bright z baterią litową
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | 5V/6V |
| CRI(Ra>): | 80 |
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną 30W 60W 100W Zero Carbon
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Inteligentna Solarna Super Bright Led Street Light 200W Wodoodporna
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
KCD 30w 50w 100w 150w Wypuszczalny aluminiowy obudowa oświetlenie zewnętrzne AC inteligentne wodoodporne LED światło uliczne cena 50w
| Zastosowanie: | Światło uliczne |
|---|---|
| Stopień wodoodporności: | IP65 |
| Instalacja: | Montowany na słupie |

