Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 319 produkty.
Wysokoprzepustowe zewnętrzne wodoodporne oświetlenie uliczne Ip67 Led 12v 150w Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
SMD 3030 100W 12V 10kg High Power Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
100W IP67 170lm / W 10kg Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne słoneczne oświetlenie uliczne zewnętrzne od zmierzchu do świtu
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 12V |
30000h Life 200W Polikrystaliczne słoneczne światło uliczne o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
150w 200w 250w 300w Zintegrowane światło słoneczne All In One
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
IP65 220v Dobra jakość Aluminiowa obudowa zewnętrzna reflektor awaryjny Pir Sensor 50w 100w 150w 200w 300w LED Light
| Kąt widzenia: | 120 |
|---|---|
| Kolor ciała: | czarny |
| Temperatura pracy: | -10 ~ +45 ℃ |
Oświetlenie LED w powietrzu 20w 30w 50w 100w 150w 200w 300w reflektor IP67 Aluminiowy obudowa AC220-240v
| Nazwa produktu: | EK05 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
Wodoodporny reflektor solarny IP65 z pilotem 25W 40W 60W 100W 200W
| Typ energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor łusek: | Czarny |
KCD Zewnętrzne światło reflektorów o wysokiej jasności Komercyjny światło IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zładowalne
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |

