Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100 watt led floodlight ip65 ] mecz 55 produkty.
OEM ODM 9000LM 100w 150w 200w LED Flood Light IP65 Wodoodporny
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Aplikacja: | Ogród, oświetlenie wewnętrzne, KRAJOBRAZ, kwadrat, oświetlenie zewnętrzne |
| Napięcie wejściowe (v): | AC85-265V |
Szary 200W LED Flood Light AC 85-265v Przeciwwybuchowy elektroniczny reflektor roboczy na zewnątrz
| Typ: | Światło ciekłokrystaliczne |
|---|---|
| Seria: | AK |
| Moc: | 200 W |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosion Proof Dekoracyjny Przemysłowy OEM 150 Watt Elektryczna Elektrownia Ogród Rustyczny LED Street Light
| Funkcja ściemniania: | Opcjonalnie |
|---|---|
| Wydajność świetlna lampy: | 110lm/w |
| Indeks kolorów: | >80Ra |
IP65 Wodoodporne zewnętrzne reflektory LED 20W 30W 50W 100W 150W 200W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Aluminium IP65 15W 30W 60W 100W 150W Zewnętrzne słoneczne światła przeciwpowodziowe
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
IP65 Zewnętrzne światło słoneczne LED Flood Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Smd 5054 Wodoodporne zewnętrzne reflektory LED 3000K Regulowane w zakresie 180 °
| źródło ledowe: | SMD2835/5050/5054 |
|---|---|
| CCT: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Stopień wodoodporności: | Wodoodporność IP65 |
High Lumen Slim 137,3 * 156,3 * 30 mm Zewnętrzne światła powodziowe LED 20 W.
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
100W 200W SMD2835 Zasilane energią słoneczną światło powodziowe LED 2700 ~ 6500 K.
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Oświetlenie zewnętrzne drzewa Led Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |

