Szary 200W LED Flood Light AC 85-265v Przeciwwybuchowy elektroniczny reflektor roboczy na zewnątrz
Przeciwwybuchowe światło halogenowe LED o mocy 200 W
,oświetlenie zewnętrzne LED o mocy 200 W
Energooszczędny elektroniczny reflektor roboczy na zewnątrz AC 85-265 v wejście trwała obudowa przeciwwybuchowa 200 W LED Flood Light

Zalety produktu
[Długa żywotność] 2023 ulepszone reflektory 200w.Wykorzystanie wysokiej jakości chipów LED SMD, obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium, szkło hartowane, specjalna konstrukcja radiatora.W ten sposób naświetlacz ma żywotność ponad 50 000 godzin.
[Wysoka jasność] Ten reflektor ledowy o mocy 200 W może wytwarzać do 20 000 lm wysokiej jasności.Odpowiednik żarówek halogenowych o mocy 1200 W, może zaoszczędzić ponad 85% rachunków za energię elektryczną.Kąt świecenia 120 ° i bezcieniowy, może wydajniej oświetlać rogi. I może pracować przy dowolnym napięciu między 85 ~ 265 V LUB 100-277 V.
[Wodoodporność IP65] Stopień wodoodporności IP65 zapewnia, że oprawa oświetleniowa bezpieczeństwa będzie działać świetnie w każdych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, deszcz ze śniegiem, śnieg, ulewa, błyskawica.Idealny do garaży, scen, podwórek, warsztatów, placów zabaw, łodzi i dużych wymagań oświetleniowych.
[Łatwa instalacja]Dzięki grubszemu metalowemu wspornikowi i obrotowemu przegubowi o 180 ° można łatwo zainstalować reflektory bezpieczeństwa na suficie, ścianach, ziemi i innych miejscach, aby instalacja była bardziej elastyczna.
[Obsługa posprzedażna] 5 lat gwarancji, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.Możesz łatwo odzyskać pieniądze lub otrzymać nowe światło, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy.
Arkusz danych
| Skuteczność (lm/W) | 110 lm/W |
| Moc (W) | 200 W |
| CCT (K) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Napięcie | AC 85-265 V, 100-277 V 50/60 Hz |
| Kąt wiązki | 30° 60° 90° 120° |
| CRI | Ra>75 (domyślnie) / Ra>80 |
| Współczynnik mocy (PF) | PF>0,90 |
| Klasa IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | „-20ºC~+50ºC,10%~90%RH” |
| Żywotność w 25ºC | >50 000 godzin |
| Materiał korpusu | Wysokiej jakości odlewane aluminium |
| Kolor obudowy | Szary (dostępny na zamówienie) |
| Materiał okładki | Szkło hartowane |
| Typ mocowania | Na powodzi/Na suficie/Na ścianie (na zewnątrz) |
| Normy | CE, RoHS, CB, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Wat: ±10%, CCT: ±500 K, wydajność świetlna: ±5% |
Często zadawane pytania
P: Czy możemy pobrać próbkę do przetestowania?
Odp .: Tak, możemy dostarczyć Ci próbkę do testów, po prostu poinformuj o konkretnych modelach, rozmiarze, mocy, temperaturze barwowej.
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp .: Około 3 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności za próbki, 7-10 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty na zamówienie masowe.
P: Czy masz wsparcie techniczne?
Odp.: oczywiście po otrzymaniu lamp, jeśli masz jakiekolwiek pytania, powiedz nam, możemy dołożyć wszelkich starań, aby ci pomóc.
P: Jaki jest termin płatności?
Odp .: Akceptujemy T / T, Western Union, L / C.W przypadku próbek wymagana jest pełna płatność po potwierdzeniu zamówienia.W przypadku zamówień masowych 30% zaliczki przy potwierdzeniu zamówienia i 70% salda przed wysyłką.
Przeczytaj uważnie instrukcję przed użyciem produktu. Zastrzegamy sobie prawo do ostatecznego wyjaśnienia instrukcji i produktu. Produkt będzie nadal aktualizowany. I przepraszam za brak powiadomienia o aktualizacji. Upewnij się, że napięcie wejściowe jest stabilne.
P: Czy mogę otrzymać przykładowe zamówienie na światło ledowe?
Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości.Dopuszczalne są próbki mieszane.
P: A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej potrzebuje 1-2 tygodni dla ilości zamówienia większej niż 1000 sztuk.
P: Czy masz jakiś limit MOQ dla zamówienia światła ledowego?
Odp .: Dostępne jest niskie MOQ, 1 szt. Do sprawdzenia próbki.
P: Jak wysyłacie towary i ile czasu zajmuje ich przybycie?
Odp.: zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również opcjonalny.
P: Jak wykonać zamówienie na światło led?
Odp .: Najpierw daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po drugie Cytujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt w celu formalnego zamówienia.
Po czwarte Organizujemy produkcję.
P: Czy mogę wydrukować moje logo na produkcie z oświetleniem LED?
O: Tak.Prosimy o formalne poinformowanie nas przed naszą produkcją i potwierdzenie projektu na podstawie naszej próbki.
P: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 5 lat gwarancji na nasze produkty.
P: jak radzić sobie z wadliwymi?
Odp .: Po pierwsze, nasze produkty są wytwarzane w ścisłym systemie kontroli jakości, a wskaźnik wadliwości będzie mniejszy niż 0,2%.
Po drugie, w okresie gwarancyjnym wyślemy nowe światła z nowym zamówieniem na niewielką ilość.W przypadku wadliwych produktów wsadowych naprawimy je i ponownie wyślemy do Ciebie lub omówimy rozwiązanie, w tym ponowne wezwanie, zgodnie z rzeczywistą sytuacją.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.