Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100 watt led floodlight ip65 ] mecz 55 produkty.
Przenośny 100W 360 ° Obrotowy Led Word Light Chowany ładowanie USB
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
DC Solar LED Flood Light IP65 100 W 200 W 300 W Reflektor ładowalny
| Nazwa produktu: | Światła powodziowe zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6 V/10 W |
| Bateria: | LiFeO4 3,7 V/10AH |
SMD2835 Aluminiowe światła LED Highbay IP65 100W 200W 300W 500W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Garden Led zasilane energią słoneczną zewnętrzne lampy przeciwpowodziowe 100 W IP65 z energią słoneczną
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC 6V |
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
Dobre pochłaniające ciepło zewnętrzne reflektory LED 110lm / W Ac 85-265v 120-277v CRI 80
| Moc: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Odlewane aluminium |
| Stopień ochrony: | Wodoodporność IP65 |
Wypuszczona aluminiowa zewnętrzna wodoodporna 100w światło słoneczne LED
| Typ: | Zewnętrzne światło powodziowe LED |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2835 |
| Tworzywo: | Aluminium+szkło temperowane |
Kąt świecenia 120° 200W LED Flood Light 22000lm IP65 Regulacja 180° Oszczędność energii
| Moc: | 200 W |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 100-110 lm/W |
| lumenów: | 20000-22000lm |
Przemysłowe zewnętrzne światła LED -25-45°C 10W 20W 30W 50W 100W 150W 200W 300W
| Materiał: | aluminium + szt |
|---|---|
| Marka chipów: | SMD2835 |
| Kąt widzenia: | 120 |
Wodoodporny IP65 200W LED Flood Light Outdoor 100lm / W Wydajność świetlna
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 100 lm/W |
| Moc: | 200 W |

