Dobre pochłaniające ciepło zewnętrzne reflektory LED 110lm / W Ac 85-265v 120-277v CRI 80
Zewnętrzne reflektory LED 110 lm / W
,CRI 80 Zewnętrzne reflektory LED
,30 w LED
Dobra aluminiowa obudowa pochłaniająca ciepło 110lm/W wydajność świetlna ac 85-265v 120-277v trwałe zewnętrzne reflektory ledowe


Informacje o zewnętrznym oświetleniu LED
| Skuteczność (lm/W) | 100 - 110 lm/W |
| Moc (W) | 30W,50W,100W,150W,200W |
| CCT (K) | 2700K,3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Napięcie | AC 85-265 V, 120-277 V 50/60 Hz |
| Kąt wiązki | 90° - 120° |
| CRI | Ra>75 (domyślnie) / Ra>80 |
| Współczynnik mocy (PF) | PF>0,90 |
| Klasa IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | -20°C~+50ºC |
| Długość życia L70 w wieku 25 latºC | >50 000 godz |
| Materiał korpusu | Wysokiej jakości odlewane aluminium |
| Kolor obudowy | Szary (dostępny na zamówienie) |
| Materiał okładki | Obiektyw komputerowy |
| Typ mocowania | Na powodzi/Na suficie/Na ścianie |
| Możliwość ściemniania | DALI/0-10V/PWM |
| Klasa ochrony | klasa I(Domyślnie)/KlasaII |
| Normy | CE, RoHS, kompatybilność elektromagnetyczna, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Wat: ±10%,CCT: ±500 K, wydajność świetlna: ±5% |
Cechy
Energooszczędne: reflektory LED zużywają mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi reflektorami halogenowymi lub żarowymi, co może pomóc zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
Długa żywotność: Zewnętrzne reflektory LED mają dłuższą żywotność (50 000 godzin) w porównaniu z innymi reflektorami, co oznacza mniejsze koszty konserwacji i wymiany w miarę upływu czasu.
Jasność: Nasze zewnętrzne reflektory LED są znane z wysokiego poziomu jasności, możesz wybrać inny chip LED, dzięki czemu idealnie nadają się do oświetlenia zewnętrznego lub oświetlania dużych obszarów.
Trwałość: Zewnętrzne reflektory LED są solidne i odporne na trudne warunki pogodowe, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku na zewnątrz.
Możliwość dostosowania: Zewnętrzne reflektory LED są wyposażone w funkcje, takie jak regulowane poziomy jasności, temperatura barwowa i czujniki ruchu, zapewniając użytkownikom więcej opcji kontroli i dostosowywania.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.