Kąt świecenia 120° 200W LED Flood Light 22000lm IP65 Regulacja 180° Oszczędność energii
Energooszczędne 200W LED Flood Light
,IP65 200W LED Flood Light
,22000lm LED Flood Light
Nowy produkt Kąt świecenia 120° 22000lm dobra wydajność IP65 Regulacja 180° oszczędność energii Outdoor 200W LED Flood Light

Szczegóły Produktu

Informacje o produkcie





[Trwałe i szerokie zastosowanie] Wykonane z odlewu aluminiowego obudowy i szkła hartowanego. Dobra wydajność świetlna, ma kąt świecenia 120 °.Reflektor LED na zewnątrz działa dobrze w deszczu, deszczu ze śniegiem, śniegu i innych gorszych warunkach pogodowych. Świetne oświetlenie zewnętrzne LED do ogrodów, stodoły, werandy, fabryk, doków, placów, stadionów i innych miejsc, w których potrzebne jest oświetlenie.
[Ultra-wysoka jasność]: reflektor przyjmuje wysokiej jakości układ LED, który ma zalety wysokiej jasności, wysokiej wydajności świetlnej i długiej żywotności.Jasność jest kilkukrotnie wyższa niż w przypadku tradycyjnego projektora LED, ale pozwala zaoszczędzić do 80% energii elektrycznej.
[Solidny metalowy wspornik i 3-letnia gwarancja]Reflektor zewnętrzny ma poszerzony i pogrubiony regulowany metalowy wspornik, aby zapewnić większą stabilność reflektora zewnętrznego.A także ma regulowany kąt 180 stopni.Metalowy wspornik jest również pokryty olejem antykorozyjnym, więc nie musisz się martwić o problem rdzy wspornika w trudnych warunkach.Udzielamy również 5-letniej gwarancji.Pięcioletnia nieograniczona gwarancja oznacza, że zapewniamy Ci ochronę!Prosimy o kontakt w celu prostej i szybkiej wymiany.
[Efektywne rozpraszanie ciepła, wodoodporność IP65] Zewnętrzny reflektor LED przyjmuje opływową konstrukcję radiatora, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu z powietrzem, skutecznie przyspieszyć rozpraszanie ciepła i wydłużyć żywotność zewnętrznego reflektora LED.Światło bezpieczeństwa jest polerowane i poddane obróbce elektrostatycznej, niełatwe do rdzewienia i wyblaknięcia.Zastosuj korpus lampy z odlewanego ciśnieniowo aluminium, ma funkcję wodoodporności IP65, długą żywotność, zmniejsza liczbę zmian lampy, zmniejszając w ten sposób obsługę ręczną.
Parametry produktu
| Skuteczność (lm/W) | 110 lm/W |
| Moc (W) | 200 W |
| CCT (K) | 2700K,3000K, 4000K, 5000K, 6000K,6500K |
| Napięcie | AC 100-277 V 50/60 Hz |
| Kąt wiązki | 120° |
| CRI | Ra>75 (domyślnie) / Ra>80 |
| Współczynnik mocy (PF) | PF>0,90 |
| Klasa IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | „-20ºC~+50ºC,10%~90%RH” |
| Żywotność L70 przy 25ºC | >50 000 godzin |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy pod wysokim ciśnieniem |
| Kolor obudowy | Czarny (dostępny na zamówienie) |
| Materiał okładki | Obiektyw ze szkła hartowanego |
| Typ mocowania | Na powodzi/Na suficie/Na ścianie |
| Normy | CE, RoHS, EMC, CB, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Wat: ±10%, CCT: ±500 K, wydajność świetlna: ±5% |
Często zadawane pytania
Q1.Czy mogę zamówić próbkę do przetestowania?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane w celu oceny jakości.Dopuszczalne są również próbki mieszane.
Q2.A co z czasem realizacji?
Odp .: Zwykle 5-7 dni na zamówienie próbki, 30-40 dni na zamówienie masowe.
Q3.W jaki sposób wysyłacie towary i jak długo to trwa?
Odp.: zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, Fedex.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-7 dni.Zamówienie zbiorcze zwykle wysyłane statkiem.
Q4.Czy można drukować logo na produkcie z oświetleniem LED?
O: Tak.Prześlij nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.Dostępny jest druk jedwabny lub druk laserowy.
P5: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.