Smd 5054 Wodoodporne zewnętrzne reflektory LED 3000K Regulowane w zakresie 180 °
Smd 5054 Zewnętrzne reflektory LED
,Zewnętrzne reflektory LED 3000 K
,180 ° Regulowane reflektory LED
Regulowane podparcie o 180 ° 50 000 godzin czasu pracy Chipy Smd Led Oszczędność energii Wodoodporne zewnętrzne reflektory Led

Parametry pozycji
| Skuteczność (lm/W) | 100-110 lm/W |
| Moc (W) | 100 W |
| CCT (K) | 2700K,3000K, 4000K, 5000K, 6000K,6500K |
| Napięcie | AC 85-265 V, 100-277 V 50/60 Hz |
| Kąt wiązki | 120° |
| CRI | Ra>80 (domyślnie) / Ra>80 |
| Współczynnik mocy (PF) | PF>0,90 |
| Klasa IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | „-20ºC~+50ºC,10%~90%RH” |
| Żywotność L70 przy 25ºC | >50 000 godzin |
| Materiał korpusu | Wysokiej jakości odlewane aluminium |
| Kolor obudowy | Czarno-biały (dostępny na zamówienie) |
| Materiał okładki | ABS |
| Typ mocowania | Na powodzi/Na suficie/Na ścianie |
| Możliwość ściemniania | DALI/0-10V/PWM |
| Klasa ochrony | Klasa I (Domyślnie)/Klasa II |
| Normy | CE, RoHS, CB, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Wat: ±10%, CCT: ±500 K, wydajność świetlna: ±5% |
Szczegóły Produktu
1. Zewnętrzny reflektor LED jest bardzo wysokiej jakości i trwały, reflektory zewnętrzne są ponad 10 razy dłuższe niż tradycyjne żarówki/lampy halogenowe, a zewnętrzna część reflektora LED wykonana jest z pogrubionego aluminium odlewanego ciśnieniowo ADC12, które jest bardziej trwałe niż inne podobne produkty Lepsze odprowadzanie ciepła może zapewnić żywotność ponad 50 000 godzin.
2. Reflektor LED na zewnątrz może zastąpić tradycyjne żarówki, współczynnik oszczędności energii może osiągnąć 85%, pomaga zaoszczędzić dużo rachunków za prąd, zapewnia jasność do 100-110 lm / W, kąt świecenia 120 °, obszar oświetlenia jest do 180 metrów kwadratowych, reflektor zewnętrzny LED to rodzaj niezawodnej technologii oświetleniowej.
3. Reflektor LED na zewnątrz o wysokiej wodoodporności IP65 Klasa: reflektory na zewnątrz są uszczelnione dużą ilością wodoodpornego kleju, a każde światło zostało przetestowane pod kątem wodoodporności, aby zapewnić zgodność ze standardem.oświetlenie ledowe na zewnątrz umożliwia normalną pracę lamp w deszczu, śniegu, wysokiej temperaturze lub zimnym otoczeniu (temperatura otoczenia podczas pracy: -20 ~ 50 ℃)
4. Reflektory zewnętrzne LED są szeroko stosowane: nie tylko mogą być używane jako zewnętrzne reflektory na dziedzińce, baseny, parkingi, sale gimnastyczne, boiska do koszykówki itp., ale mogą być również używane jako zewnętrzne reflektory robocze LED do magazyny, fabryki itp.
5. Reflektor LED na zewnątrz jest łatwy w instalacji, ze śrubami do mocowania regulowanego metalowego wspornika, zewnętrzne światło robocze z wtyczką jest dostarczane z przewodem zasilającym o długości 4,92 stopy.oświetlenie zewnętrzne LED Możesz zainstalować oświetlenie zewnętrzne LED na ścianie, suficie lub w dowolnym miejscu.Zewnętrzne oświetlenie halogenowe LED zapewnia wydajne oświetlenie otoczenia mieszkalnego i zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa w domu.
Często zadawane pytania
P1: Czy jesteś fabryką?
Odp .: Jasne. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się zaawansowanymi technologiami, z ponad 8-letnim doświadczeniem w oświetleniu LED.Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w przyszłości.
Q2: Czy mogę zamówić próbkę do testów?
O: Tak.Witamy w zamówieniu próbki w celu przetestowania jakości.Próbki są dopuszczalne.
P3: A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbki potrzebują 1-3 dni.Czas produkcji masowej zwykle wymaga 15-20 dni roboczych.To zależy od ilości zamówienia.
P4: Czy masz MOQ?
Odp .: Małe ilości są akceptowane.Dostępny jest 1 szt. Do sprawdzenia próbki.
P5: Jak wysyłasz towary?
Odp .: Zwykle wysyłamy drogą morską.
P6: Czy oferujecie usługi OEM/ODM?
Odp .: TAK. Prosimy o formalne poinformowanie nas przed masową produkcją i potwierdzenie projektu najpierw na podstawie naszej próbki.
P7: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: tak. 2/3/5 lat gwarancji.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.