Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ stadium led flood light ] mecz 183 produkty.
HB05 Przeciwbrzmiewanie Zakres jasności, łagodniejsze oświetlenie nie narażone na uszkodzenie oczu LED światło wysokiej zatoki LED projekt światło powodziowe
| Nazwa produktu: | Światło LED |
|---|---|
| Układ LED: | LED HIGH LUMEN |
| Władza: | 100W/150W/200W |
50w 100W 150w Reflektor LED do oświetlenia wykrywania ruchu w ogrodzie
| Nazwa produktu: | Stadion biały kwadratowy reflektor LED 10W 20W 100W 200W |
|---|---|
| Materiał: | Korpus ze stopu aluminium |
| Moc: | 50 W/100 W/150 W/200 W/250 W/300 W |
30X30X15cm 90lm / W 6500K 200w Światła LED High Bay
| Napięcie wejściowe (V): | 85-265 V. |
|---|---|
| Strumień świetlny lampy (lm): | 8000 |
| CRI (Ra>): | 80 |
Wodoodporna Anti Theft All In One Solar Street Light 30 W od zmierzchu do świtu 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Farma 6V Wejście 60W High Power Solar Street Light
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczna latarnia uliczna |
| Zasilacz: | Słoneczny |
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
AC85-265V SMD 2835 130lm / W Led High Bay 200w
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Klasa IP: | IP65 |
3700LM światła słoneczne - IP65 wodoodporne, 5 letnia gwarancja, niestandardowa jasność i rozmiar, rabaty na zamówienie hurtowe
| Materiał: | Obudowa materiałowa |
|---|---|
| Kolor: | szary |
| Władza: | ABC |
Wysokiej wydajności zewnętrzny reflektor słoneczny 2835 LED 160Lm/W
| napięcie: | 6V |
|---|---|
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
| Lampa LED: | 2835LED |
Reflektor zewnętrzny SMD Boat Stadium Marine AC 10 W 20 W 30 W
| Moc: | 100W |
|---|---|
| Wejście (częstotliwość): | AC110-130V / AC200-240V(50/60Hz) |
| Skuteczność: | 90lm/w |

