Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ stadium led flood light ] mecz 183 produkty.
Wyposażenie fabryczne KCD 35000 Lumen 150w 300w Światło reflektorów Wysokie światła wysokiej mocy Stadion IP66 200w Światło LED w pomieszczeniach
| Nazwa produktu: | IK02-2 |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |
170lm / w 20w zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED z automatyczną kontrolą intensywności
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
|---|---|
| Podanie: | DROGA, na zewnątrz, inna sytuacja, ogród itp. |
| Świetlny: | 170 lm/W |
Walk Way Road Parking Obszar Wysoka wydajność 6500K 60W Solar Led Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Stopień IP: | Wodoodporność IP65 |
451,5 * 174,5 * 70 mm 170 lm / W 30 W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED oświetlenie uliczne zasilane energią słoneczną klasy komercyjnej
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Bez okablowania 6500K 30W All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
20w 40w 48w Przenośne oświetlenie robocze LED Garaż Konstrukcja Zewnętrzny uchwyt migający Bezprzewodowy
| Moc: | 100W |
|---|---|
| Temperatura koloru: | Ciepły biały |
| Specyfikacja: | 211,5*251,5*41mm |
Pathway Outdoor Wodoodporne oświetlenie uliczne LED o mocy 170 lm / W zasilane energią słoneczną
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Przenośne światło robocze LED przeciwwybuchowe 20000 lumenów 50 watów 4 godziny czasu ładowania
| Aplikacja: | MAGAZYN, ogród, droga, kemping, praca przenośna; |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości odlewany stop aluminium |
| Typ przedmiotu: | przeciwwybuchowa przenośna lampa robocza, |
Ceny hurtowe Projektor Lampa zewnętrzna Długi zasięg 500w Światło słoneczne dla ogrodu
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
| Watty: | 500 W |
SMD2835 Zintegrowane oświetlenie stadionowe zasilane energią słoneczną 25w 40w 60w 100w 200w
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Wydajność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
| Źródło światła: | SMD2835 |

