Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ stadium led flood light ] mecz 183 produkty.
KCD IP65 Wireless Dusk To Dawn Auto Solar Monocrystalline Sport Stadium Floodlight 200w 500w 2000w Światła słoneczne
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor łusek: | Szary |
Super Bright 100w Outdoor Parking Flood Light 3000k 4000k 5000k 17000lm
| Moc: | 100 W |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 3 lata |
30W 50W 100W 300W 500W światło słoneczne LED zewnętrzne światło IP65
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
| Temperatura koloru: | Ciepły biały |
ODM High Lumen Outdoor Ip65 Zasilane energią słoneczną światła powodziowe 23 cm do parków
| Lampa LED: | 2835LED |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
| Czas rozładowania: | 20-24 godziny |
Solarne oświetlenie uliczne LED 30W 50W 100W 150W
| Aplikacja: | DROGA, autostrada, na zewnątrz, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
OEM ODM 220V 150Watt Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED wodoodporne IP65 obrotowe chipy marki
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Wodoodporne reflektory zasilane energią słoneczną 200 W 110 lm / W 6000K 50000hrs Żywotność
| Moc: | 200w |
|---|---|
| Świetlny: | 100-110 lm/W |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 20000lm |
100-watowy zewnętrzny reflektor zasilany energią słoneczną Powłoka rozpraszająca ciepło 170 lm / w
| Typ skorupy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc: | 100 W |
100w 150w 200w czujnik ruchu słonecznego High Bay światło przeciwwybuchowe do magazynu
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Klasa IP: | IP65 |
Moduł dużej mocy Wodoodporna lampa uliczna LED Outdoor 70Ra 100 wat
| Moc: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| Układ LED: | 2835LED |
| Napięcie wejściowe: | AC100-240V |

