Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ stadium led flood light ] mecz 183 produkty.
Przeciwwybuchowe światło słoneczne o mocy 100W 300W do siłowni
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Ciepłe białe reflektory zasilane energią słoneczną Komercyjne 50 W 100 W 200 W
| Nazwa produktu: | Ruch słoneczny powodzi światła |
|---|---|
| Typ światła: | Solar, oszczędność energii, oświetlenie ścienne, LED |
| Poziom ochrony: | IP65 |
2700K 6500K Zasilane energią słoneczną reflektory powodziowe 100w Duża pojemność 3,2V Bateria SMD 3030 Koraliki LED
| Moc: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Bateria: | 3,2 V 6/12/18 Ah |
| Panel słoneczny: | 6V 6/15/20W |
170lm / W Pf0,9 100w Solarne zewnętrzne światła przeciwpowodziowe
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Kąt wiązki (°): | 90 |
60 W 100 W 200 W LED Solar Outdoor Flood Light Security Powered Commercial Landscape Warm White
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 6V |
IP65 130lm / w 100W Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną 30W 60W 100W Zero Carbon
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wodoodporne 30W 172 * 201 * 41mm zasilane energią słoneczną światła powodziowe
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
IP65 Zewnętrzne awaryjne światło przeciwpowodziowe Cob 18v 18w ledowe światło robocze ledowe światło robocze ładowalne, regulowana jasność rech
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Ip65 ABS Outdoor LED Solar Flood Light 30w 40w 80w 100w 200w Reflektor
| tryb sterowania: | Sterowanie oświetleniem + pilot + sterowanie czasem |
|---|---|
| Materiał maski: | komputer |
| Kolor: | Czarny |

