Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w remote control solar flood lights ] mecz 76 produkty.
Slim Outdoor Ip65 400W 500W Solar Motion Flood Light
| Materiał: | odlewane ciśnieniowo aluminium |
|---|---|
| Moc: | 50 w/100 w/200 w/300 w/400 w/500 w |
| Typ przedmiotu: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie powodziowe |
IP65 Zewnętrzny krajobraz Solar Street Light 100W 170lm/w
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90*130 |
| Ledowe źródło światła: | Bridgelux |
KCD o wysokiej jasności wodoodporny ip65 zewnętrzny inteligentny kontroler drogowy 100w słoneczne oświetlenie uliczne
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
KCD kcd wysoki lumen china smartet oszczędza energię superjasność led słoneczne oświetlenie uliczne;
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
SMD2835 Zintegrowane oświetlenie stadionowe zasilane energią słoneczną 25w 40w 60w 100w 200w
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Wydajność świetlna lampy (lm/w): | 170 |
| Źródło światła: | SMD2835 |
3000k LED High Power Solar Street Light Fotowoltaiczny montowany na słupie 30 wat 60 wat 100 wat
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP65 wodoodporny |
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednej słonecznej lampie ulicznej LED |
Panel mono IP67 Projektor światło słoneczne czujnik światło napędowe światło napędowe 5000 Lumen 100w
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Władza: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| napięcie: | prąd stały 6 V |
Walk Way Road Parking Obszar Wysoka wydajność 6500K 60W Solar Led Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Stopień IP: | Wodoodporność IP65 |
IP66 Zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED 100 W.
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |

