Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w remote control solar flood lights ] mecz 76 produkty.
RGB Solar Powered Flood Lights Led 30w 60w 200w Sport Ground
| ILOŚĆ LED: | 36led |
|---|---|
| Czas pracy: | 10-12 godzin (tryb zmiany koloru) 8-10 godzin (stały jeden kolor mde) |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna dekoracja słoneczna |
SMD Solar Powered LED Flood Light z czujnikiem Stadion Boisko sportowe 20W 60W
| Nazwa produktu: | smd led zasilane energią słoneczną światła przeciwpowodziowe |
|---|---|
| Rodzaj: | doprowadziły światło słoneczne powodzi |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny |
Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne o mocy IP65 30 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
75000 lumenów 150 W 274,5 * 314,5 * 45,5 mm Solarne zewnętrzne światła powodziowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
6500K Słoneczne zewnętrzne światła przeciwpowodziowe Świt do świtu Bezpieczeństwo czujniki ruchu 500w 1000w
| Nazwa produktu: | zewnętrzne światło słoneczne |
|---|---|
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
| Temperatura koloru: | Zimna biel 6500K |
Akumulator Led Solar Dusk To Dawn Flood Light przeciwwybuchowy 100 watowy wysokiej mocy wodoodporny IP65 do szkoły
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 120 |
| Żywotność pracy (godzina): | 50000 |
Obudowa aluminiowa KCD 20000 lumenów 250w słoneczna lampa powodziowa na zewnątrz
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
600W Solarne zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe z czujnikiem Przenośny ciepły biały RGB
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Kąt świecenia (°): | 120 |
CE Rust Proof 170 lm / W 30w Led Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
KCD SMD Zewnętrzne światła przeciwpowodziowe LED IP65 Akumulator chłodny biały wodoodporny aluminium
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 120 |
| Żywotność pracy (godzina): | 50000 |

