Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 60w remote control solar flood lights ] mecz 76 produkty.
170lm / W Solar Outdoor Flood Lights wysoki prześwit led światło powodziowe migająca żarówka 150 wat
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
60W zimne białe światła 211,5 * 251,5 * 41 mm zasilane energią słoneczną
| Moc: | 20 w 30 w 60 w 100 w 200 w |
|---|---|
| Żywotność pracy (godzina): | 50000 |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170lm/w |
Super jasne 200-watowe światła powodziowe zasilane energią słoneczną IP65
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Zewnętrzna lampa uliczna LED Solar z baterią IP65 50w 1100w 50w 200w
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |
Wysoka jasność 30w DC5V 5100lm Solarne zewnętrzne światła powodziowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
Zewnętrzne oświetlenie powodziowe o mocy 200 W i mocy 170 lm / W zasilane energią słoneczną
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Wodoodporne 30W 172 * 201 * 41mm zasilane energią słoneczną światła powodziowe
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
30w 172 * 201 * 41mm Solarne zewnętrzne światła powodziowe do krajobrazu
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Garden LED Solar Outdoor Flood Lights z pilotem High Luminous 6500K
| Nazwa produktu: | IP65 zewnętrzne 25W 40W 60W 100W solarne oświetlenie powodziowe |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -20 - 50 |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170lm/w |
20 W 30 W 60 W Solarna lampa uliczna o dużej mocy LED Lampa drogowa Kontrola światła dziennego
| Nazwa produktu: | Zintegrowana słoneczna lampa uliczna LED Solarna lampa LED |
|---|---|
| Moc: | 100 W/200 W/300 W/400 W |
| Słowo kluczowe: | Lampa High Lumen Outdoor LED Solar Street Light |

